Dikmen Dekorasyon

Dikmen Dekorasyon

444 28 46

Dikmen Dekorasyon

Dikmen Dekorasyon olarak Ankara şehrinde geçmişin birikimleri ile geleceği hazırlayarak kaliteli yaşam çevreleri oluşturmak üzere, her türlü konut, ev, işyeri mağaza dekorasyonları, mobilya imalatları ile mimari proje ve inşaat uygulamaları yapmaktayız. Dikmen genelinde demir doğrama ve ferforje işlerinizle, evinizin ergonomisini artırıp dış görünüşünü güzelleştiriyoruz. Ağırlıklı olarak Ankara ve çevresinde faaliyet gösteren, anahtar teslim komple dekorasyon hizmeti sunmaktayız. Dikmen Boya Badana Ustası için bizi hemen arayınız. 

Dikmen Tadilat Dekorasyon hizmetlerimiz çatı kaplama, çatı aktarma, çatı baca tamiri gibi işlemlerdir. Ankara da her türlü zemin kaplama, zemin döşeme tarafımızdan itina ile yapılmaktadır. Ankara şehrinde tadilat işleri ve hizmetlerini büyük bir titizlikle yapan, eski evinizi istediğiniz gibi onarmada veya yani yaptıracağınız bir evi hayallerinizdeki gibi dizayn etmede hizmetinizdeyiz. Dikmen Dekorasyon ekiplerimiz; tadilat, tamirat ve iç mekan yenileme hizmetleri vermektedir. Ankara şehrinde ev tadilat işleri, daire tadilat ve dekorasyonu, iş yeri ve ofis tadilat ve dekorasyonu gibi konularda küçük ya da büyük yenileme projeleriniz için lütfen teklif isteyiniz. Dikmen Dekoratif Boya, Dikmen Boya Badana, Dikmen LED Işık Döşeme, Dikmen Mobilya Tamir Tadilat gibi ihtiyaçlarınız için bize dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Dikmen Dekorasyon Firmaları olarak mutfak tadilatında uzman ekibimiz ve deneyimimiz ile iddialı ve sektörde imza niteliği taşıyan işler ortaya koyuyoruz. Ankara’da mutfağınızın duvar kısımlarını veya dolaplarınızı değişik ve marjinal bir denge içerisinde dekore ederek 3 boyutlu çizimlerimizle mutfağınızda değişik bir görünüm yaratıyoruz. Çankaya'da da hizmet sağlayan firmamız; Çankaya Dekorasyon alanında profesyonel hizmet sunmaktadır. Kamil Usta; 23 yılı aşkın sektördeki hakimiyeti ile Dikmen genelinde hizmet ulaştırmaya devam etmektedir. Ankara'da su kaçaklarını kırmadan, dökmeden onarıyoruz. Ankara bölgesinde yoğun olan ev tadilatı genellikle bayan müşterilerin tercih ettiği kategoridir. Şirketimiz tecrübesi, bilgi ve birikimleri ile Ankara boya badana işini layıkıyla yapmaktadır. 

Ankara Dikmen Dekorasyon olarak size tavsiyemiz banyonuzun dekorasyon çalışmalarına başlamadan önce, banyodaki elektrik ve su tesisatınızı banyo dolabı modelleri tasarımı esasına göre değiştirmek gerekebilir. Dikmen Tadilat ve Dekorasyon Ustası İşçilik konusunda adından sıkça söz ettiren firmamız ile, Ankara içinde tadilat işlerinde donanımlı bir şekilde yola çıkarak, bu işte sizlere en güzel malzemeler ve fikirler ile evinizi yeniliyoruz. Ankara bölgesinde tadilatlarınızı yaptırırken duvar yıkım, kırım işleri için iş yerlerinizde, evinizde, bahçenizde yapılacak olan işleriniz için doğru adrestesiniz.