Dikmen Geneli Dekorasyon İşleri

Dikmen Geneli Dekorasyon İşleri

444 28 46

Dikmen Geneli Dekorasyon İşleri

Dikmen Geneli Dekorasyon İşleri olarak; inşaat, mimarlık, mutfak dekorasyonu, banyo tasarım ve dekorasyon, ofis tasarım, anahtar teslim iç tadilat usulü çalışıyor, 22 yıllık çalışmamızla müşterilerimizi memnun etmeye devam ediyoruz. Ankara Dikmen'de Kartonpiyer tavan, Kartonpiyer alçısı, Kartonpiyer duvar modelleri, Ledli ve spotlu kartonpiyer, alçıpan, alçı çıta, lake boya, duvar lake boya, fayans döşeme, duvar kağıdı, boya badana, asma tavan, çatı tamir, çatı tadilat, çatı aktarma, çatı kaplama gibi her türlü dekorasyon-tadilat ihtiyaçlarınız tarafımızca özenle giderilmektedir. Dikmen Dekorasyon Firmaları olarak her semt ve bölgeye Pazar günleri dahil 7/24 hizmet sağlıyoruz.

Dikmen Tadilat ve Dekorasyon Firması olarak; Ankara'nın tüm ilçelerindeki ev, ofis, yazlık, işyeri, kafe gibi yaşam alanlarınızın dekorasyon ve tadilatını üstleniyoruz. Ankara'da lavabo açma, tuvalet tıkanıklığı açma, banyo tıkanıklığı açma, petek temizliği, pimaş açma, tıkalı boru açma ve komple su tesisatı yenileme gibi birçok işlemleri yapıyoruz. Dikmen Boya Badana Ustası Kamil Usta; Dikmen Geneli Dekorasyon İşleri ile ilgilenmektedir. Ankara'da projelerimizi daima söz verdiğimiz tarihte ve vaat ettiğimiz kalitede teslim etmek en önemli ilkemizdir. Dikmen’de mutfağınızın duvar kısımlarını veya dolaplarınızı değişik ve marjinal bir denge içerisinde dekore ederek 3 boyutlu çizimlerimizle mutfağınızda değişik bir görünüm yaratıyoruz.

Dikmen Dekorasyon Mimarlık hizmeti de sağlayan Demirhan Dekorasyon; Ankara'nın birçok semtine en iyi şekilde hizmet sunmaktadır. Ankara gerek ev gerek ofis tadilatı olsun, biz güler yüzlü kadromuzla ve 12 yıllık deneyimimizle sizlerin hizmetinizdeyiz. Ankara şehrinde Zamanında teslim, uygun fiyat garantisi veriyoruz. Ankara şehrinde tadilat ve dekorasyon firmaları arasında bilinilirliği ve güvenilirliği en yüksek olan dekorasyon ve tadilat firması olmanın sorumluluğunu biliyoruz. Dikmen Geneli Dekorasyon İşleri olarak Boyama Tadilatında %100 titizlik ve temizliğe önem veren firmamız sizlere daire ev boyama Ankara en iyi kaliteli işe uygun fiyatlarıyla hizmet vermeye devam ediyor. Ankara en iyi ev tadilatı, ev yenilemesi ve ev dekorasyonu yapan şirketlerden birisiyiz. Ankara'da alanında uzman kadromuz sizlerin memnuniyeti için 7/24 hizmet veriyoruz.

Dikmen'de mutfağınızın duvar kısımlarını veya dolaplarınızı değişik ve marjinal bir denge içerisinde dekore ederek 3 boyutlu çizimlerimizle mutfağınızda değişik bir görünüm yaratıyoruz. Dikmen Geneli Dekorasyon İşleri olarak dış ve iç cephe aydınlatma, okul, hastane, alışveriş merkezi, iş merkezleri gibi büyük sistemlerde de hizmet vermekteyiz. Ankara şehrinde dekorasyon ve tadilat işlerinizi bize bırakın. Dikmen ev ve iş yerleri doğalgaz tesisatı, tadilatı ve sıfır doğalgaz tesisatı kurulumu yapıyoruz. Çayyolu Dekorasyon Firmaları için de bize ulaşabilirsiniz. Yaşam alanlarınıza yenilik katmak için irtibata geçiniz.